Naujienos

„Nordea“ pelno „Euromoney“ apdovanojimą už geriausias privačios bankininkystės paslaugas Baltijos regione

2017-02-10

Jau devintus metus iš eilės žurnalas „Euromoney“ apdovanoja banką „Nordea“ už geriausias privačios bankininkystės paslaugas Baltijos ir Šiaurės šalių regione. „Nordea“ privačios bankininkystės paslaugos gavo „Euromoney“ apdovanojimą ir šalių kategorijoje – už geriausias privačios bankininkystės paslaugas Latvijoje (antrus metus iš eilės) ir Suomijoje.

„Didžiuojamės šiuo visame pasaulyje pripažintu apdovanojimu, skirtu mums už visame Baltijos regione ir Latvijoje teikiamas privačios bankininkystės paslaugas. Mes ir toliau dalijamės gerąja patirtimi su kolegomis Šiaurės šalyse, o šis apdovanojimas įrodo mūsų gebėjimus ir atsidavimą kuriant puikias klientų patirtis“, – sako bankininkystės vadovė Baltijos šalyse Inga Skisaker.

„2016 m. privati bankininkystė Baltijos regione sėkmingai pasiekė visus veiklos tikslus ir sustiprino mūsų poziciją rinkoje. Padidinome tiek bendrą turtą, tiek klientų bazę. Vis dėlto tiksliausiai „Nordea“ privačios bankininkystės esmę apibrėžiančios ypatybės yra teigiamas požiūris ir noras įdėti papildomų pastangų, siekiant užtikrinti puikų aptarnavimą“, – pripažino privačios bankininkystės vadovas Baltijos šalyse Maris Paeglis.

„Euromoney“ – tarptautinis finansų žurnalas. Žurnalo įsteigti kasmečiai apdovanojimai už privačios bankininkystės paslaugas grindžiami šios srities atstovų tarpusavio vertinimais ir aukštesnes pareigas užimančių privačios bankininkystės bei turto valdymo darbuotojų balsais.

„Nordea“ privačios bankininkystės paslaugos patenka į Europos privačių bankų dvidešimtuką. Tai didžiausias bankas Šiaurės regione: jo valdomas turtas vertinamas 100 mlrd. eurų, o klientų yra apie 110 000, juos aptarnauja 1 200 privačios bankininkystės konsultantų ir specialistų.

Devintus metus iš eilės gautas įvertinimas už Šiaurės regione teikiamas paslaugas šį tą pasako apie mūsų gebėjimus ir atsidavimą, kuriant puikias klientų patirtis. Norėčiau visiems padėkoti už jų indėlį. Turime unikalias galimybes tapti tikrai puikiu privačiu banku, jeigu remsimės turimu pagrindu – misija, vizija ir penkiais kertiniais principais.
 

Atgal