Kontaktai

Nordea Bank AB Lietuvos skyrius
Privačios bankininkystės departamentas
Gedimino pr. 35,
LT-01109 Vilnius
Verslo centras „Pirklių klubas"
Darbo laikas:
I-V 8:00-17:00
Tel.: (8 5) 2559 341
Faks.: (8 5) 2559 339

dr. Modestas Plakys

Privačios bankininkystės vadovas
dr. Modestas Plakys

El. paštas Modestas.Plakys@nordea.com
Tel. (8 5) 2559 340

Giedrė Simanonienė

Vyresnioji asmeninė bankininkė
Giedrė Simanonienė

El. paštas Giedre.Simanoniene@nordea.com
Tel. (8 5) 2559 345

Dobilas Kezys

Vyresnysis asmeninis bankininkas
Dobilas Kezys

El. paštas Dobilas.Kezys@nordea.com
Tel. (8 5) 2559 342

Justa Kaulinyte

Vyresnioji asmeninė bankininkė
Justa Kaulinytė

El. paštas Justa.Kaulinyte@nordea.com
Tel. (8 5) 2559 347

Valentina Bukel

Sąskaitų vadybininkė
Valentina Bukel

El. paštas Valentina.Bukel@nordea.com
Tel. (8 5) 2559 343

Justas Bikelis

Sąskaitų vadybininkas
Justas Bikelis

El. paštas Justas.Bikelis@nordea.com
Tel. (8 5) 2559 344

Martynas Tamosauskas

Investicijų portfelio valdytojas
Martynas Tamošauskas

El. paštas Martynas.Tamosauskas@nordea.com
Tel. (8 5) 2559 346